1.5.3. Komunálne voľby 2018 - informácie pre kandidátov

Užívateľov profilový obrázok
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 02. Jan 2013 14:16:50

1.5.3. Komunálne voľby 2018 - informácie pre kandidátov

Príspevokod užívateľa Administrátor » Ut 28. Feb 2017 13:26:00

Táto stránka obsahuje samostatné diskusné fóra pre všetky obce/mestá/mestské časti v SR.
Zaregistrujte sa, nájdite si svoju obec/mesto na tomto fóre, uložte si jeho adresu do prehliadača a môžete sa prezentovať. Na oficiálnych stránkach vašej obce/mesta vám predvolebnú kampaň určite neumožnia. Tu je to navyše zadarmo.

Stránka je viditeľná aj pre nezaregistrovaných návštevníkov.

Skrátená URL na zapamätanie pre fórum "Mestá a obce" je : "www.99a.tv/mesta" alebo "www.99a.tv/obce"

Kandidátom vo voľbách Administrátor na požiadanie vytvorí skrátenú URL v tvare "www.99a.tv/meno_kandidata", ktorú môžete umiestniť na svoje propagačné materiály v kampani.

Je to výhoda najmä pre kandidátov, ktorí nemajú vlastnú webstránku. Do profilu a svojho prvého príspevku doporučujeme umiestniť všetky informácie o sebe, ktoré považujete za potrebné. Tieto informácie môžete priebežne meniť/aktualizovať. Prostredníctvom fóra môžete/nemusíte samozrejme aj viesť diskusiu. Vaša skrátená URL adresa s vašim menom, bude presmerovaná na váš prvý príspevok na fóre vašej obce/mesta.

Do svojich príspevkov môžete vkladať aj obrázky

Každá vaša téma/príspevok sa dá zdieľať cez Facebook.
Váš volebný profil/informáciu na fóre uvidia aj tí, čo nie sú zaregistrovaní na Facebooku.

Na tomto fóre môžu zverejňovať príspevky iba zaregistrovaní užívatelia.

K registrácii potrebuje iba svoje meno+priezvisko a emailovú adresu. Registrácia platí iba pre fórum "mestá a obce" /t.j. neplatí napr. pre hlavné fórum 99aktivit.sk, ktoré si vyžaduje osobitnú registráciu, môže byť však rovnaká ako na tomto fóre/.

Doporučujeme u kandidátov uvádzať plné meno + priezvisko /aj s diakritikou/, aby nedošlo k zámene s inými užívateľmi fóra a zároveň Vaše príspevky budú korešpondovať s menom, ktoré budete uvádzať v kampani.

Ak si nastavíte sledovanie fóra svojej obce/mesta, dostanete do emailu správu pri pridaní nového príspevku do fóra. Rovnakým spôsobom si môžete nastaviť sledovanie iba tých tém /napr. o vašej kandidatúre/, ktoré vás zaujímajú. To vám ušetrí spústu času, nemusíte chodiť/klikať/hľadať zbytočne na fórum, či tu nepribudol nový príspevok.

Po voľbách Administrátor na požiadanie kandidáta, vymaže všetky ním založené témy.

Administrátor na požiadanie kandidáta UZAMKNE jeho prvý príspevok. Nebude ku nemu možná diskusia.
Od toho okamihu máte svoju "webstánku/vašu prvú tému" bez prípadných diskusných reakcií. Slúži výlučne na reklamné účely


Užívatelia s neslušným správaním na fóre /akékoľvek napádanie kohokoľvek/ budú vymazaní, vrátane ich príspevkov a zároveň bude zablokovaná ich počítačová IP adresa pre opätovnú registráciu na tomto fóre.


Návrat na "Komunálne voľby 2018"